راه جدید برای زندگی و ادامه دادن

راه جدید برای ادامه دادن و زندگی: سعی میکنم هیچ چیز رو وابسته چیز دیگری نکنم! خسته شدم همه چیز رو وابسته چیزدیگری میکنم و خودم رو محدود میکنم سعی می کنم از چیزهایی که یاد گرفتم در لحظه استفاده کنم و سعی کنم تکمیل و کامل کنم مهارت ها و اندیشه هام رو!
هیچ وقت انسان به کمال غایی نمی رسد و صبر کردن برای رسیدن به کمال و کمال گرایی برابر فنا و نابودی است.
نمی دانم در استرس و بی قراری رسیدن به چه چیزی هستم چرا از موهبت زندگی که به من عطا شده لذت نمی برم و این بی انصافی نیست؟ قرار هست به کجا برسیم و چه کاری بکنیم؟ هدف باید رسیدن به آگاهی و بینش باشد و نه چیز دیگر
روح و جسم زمان را به چه چیزی می فروشیم ماشین جدید خانه بزرگتر و … آیا همه این ها به ارزش از دست دادن گران قدر ترین دارایی زندگی یعنی زمان و فرصت زندگی می ارزد؟ باید صبر کنیم تا چیز های جدید بدست بیاوریم تا شاد باشیم و راضی؟ نه این جواب نیست اگر حال خوشحال و راضی نیستیم پس با به دست آوردن چیزهای جدید نیز شاد نخواهیم شد.
باید راه و روش زندگی ساده و بی تکلف را آموخت باید از نوع زندگی مصرف گرایی دیوانه وار دست کشید. باید سعی بکنیم بیشتر بسازیم تا بخریم بسازیم یعنی از داشته هایمان بیشتر و بهتر استفاده کنیم همیشه راه حل مشکلات اضافه کردن چیز های تازه به زندگی نیست چه بسا چیزهای جدید با خودشون مشکلات جدید نیز بیاورند.
باید سعی کنیم روش هدفی یا مهارتی را انتخاب کنیم که با انجام آن یا فکر کردن به آن به لذت و آرامش برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *